دلايل لزوم استفاده از سايت در حال حاضر براي هيچ فرد يا سازماني مبهم نيست. مديران امروز، به خوبي آگاهند كه اگر در زمان مناسب، سرمايه مناسب صرف راه اندازي پايگاه آنلاين كسب و كار خود نكنند،علاوه بر اينكه امروز عرصه را براي رقبا خالي گذاشته اند، در آينده علاوه بر تحمل زيان و از دست دادن قسمي از بازار و مشتريان مجبور به همگام كردن كسب و كار خود با تكنولوژي خواهند شد. مختصري از دلايل عام استفاده از وب سايت بشرح زير است:طراحي سايت در تهران
در دسترس بودن:سايت همواره با متقاضيان اطلاعات و محصولات يا خدمات قابل ارائه توسط آن فقط يك كليك فاصله دارد و در تمامي ساعات شبانه روز و روزهاي تعطيل نيز فعال است.
ايجاد قابليتهاي جديد تبليغاتي:با داشتن يك وبسايت صاحبان و مديران آن وارد عرصه تجارت الكترونيك مي شوند و امكان استفاده از راهكارهاي تجارت الكترونيك براي آنها بوجود مي آيد از مهمترين اين قابليتها ميتوان به تبليغات اينترنتي، تبليغات در موتورهاي جستجوگر، تبليغات كليكي و تبادل بنر و لينك اشاره كرد.طراحی سایت در گرگان
Image result for ‫طراحي سايت‬‎

فعاليت در خارج از مرزهاي جغرافيايي:امروزه يكي از ملزومات فعاليت بدون مرز سايت است و تقريبا هيچكس نمي تواند مدعي فعاليت خارج از مرزهاي جغرافيايي شود در حالي كه وبسايتي ندارد.
درآمد زايي: ميزان سودآوري و درآمد زايي سايتها به نوع سايت و اهداف آن بستگي دارد البته ميزان فعاليت صاحبان سايتها و بروز رساني و رسيدگي به آنها نيز عامل بسيار مهمي است. اما امروزه شركتها و افراد بسياري هستند كه فقط از طريق سايت فعاليت مي كنند و عمده درآمد آنها از طريق سايت و مشتريان آنلاين است.

Leave a comment